_DSC6264.jpg

Co nabízíme?

Zakládáme si na profesionálním, osobitém přístupu a samozřejmě flexibilitě. Je možné se s námi domluvit téměř na čemkoliv, délky hudebních produkcí zvládneme hravě napasovat na jakoukoliv akci.

...a na jakých akcích nás můžete potkat?

 

Svatby

Každou sezónu odjedeme kolem 50 svateb, v uskupení DUO, TRIO a HALF-TIME (viz. "Obsazení"). Můžete nás objednat na obřad, odpolední hraní nebo kombinaci obojího.

Obřad - nejdůležitější část svatebního dne doplníme hudbou dle výběru nevěsty a ženicha pro dokonalé dotvoření atmosféry. Výběr písní se týká: příchodu ženicha, příchodu nevěsty, polibku + podpisů + výměny prstýnků, gratulací (2-3 písně) a odchodu.

Odpolední hudební produkci k poslechu a tanci nastartujeme novomanželským a rodičovským tancem. Tyto dva tance si mohou snoubenci vybrat sami, naučíme se, co nám zadají. Dále pak pokračujeme 3-4 45ti minutovými sety, kde obsáhneme známé hity např. od Aerosmith, Imagine Dragons, Pink, James Bay, Tomáše Kluse nebo i songy z filmů.

140E21C3-5586-4289-B358-1BE220289D7C-EC7

Maturitní plesy

Na maturitní plesy se vydáváme v našem největším seskupení 6 muzikantů. Kytara, basa, bicí, klávěsy a dva zpěvy a  široký repertoár, kde si každý najde to svoje.

Ukázka repertoáru:

Ironic

My Life Would Suck Without You

So What

Dance Monkey

Angels

Lemon Tree

Schody z nebe

Modrá

Svaz českých bohémů

Jsem optimista

Shallow

I'll Be There For You

Teenage Dirtbag

DSC_7234.jpg
 

Městské slavnosti

Městským slavnostem a podobným akcím se dokážeme přizpůsobit jakýmkoliv složením - DUO, TRIO, HALF-TIME i celá KAPELA.

sdsd.jpg

Eventy na míru

Hraní na lodi, na poli, na náměstí, v obchodních domech,.. zvládneme vše.

1537E807-A0EF-4CA2-A549-29C1C052A04D-C59