_DSC6264.jpg

Co nabízíme?

Zakládáme si na profesionálním, osobitém přístupu a samozřejmě flexibilitě. Je možné se s námi domluvit téměř na čemkoliv, délky hudebních produkcí zvládneme hravě napasovat na jakoukoliv akci.

...a na jakých akcích nás můžete potkat?

 

Svatby

Každou sezónu odjedeme kolem 50 svateb, v uskupení DUO, TRIO a HALF-TIME (viz. "Obsazení"). Můžete nás objednat na obřad, odpolední hraní nebo kombinaci obojího.

Obřad - nejdůležitější část svatebního dne doplníme hudbou dle výběru nevěsty a ženicha pro dokonalé dotvoření atmosféry. Výběr písní se týká: příchodu ženicha, příchodu nevěsty, polibku + podpisů + výměny prstýnků, gratulací (2-3 písně) a odchodu.

Odpolední hudební produkci k poslechu a tanci nastartujeme novomanželským a rodičovským tancem. Tyto dva tance si mohou snoubenci vybrat sami, naučíme se, co nám zadají. Dále pak pokračujeme připravenými sety, kde obsáhneme známé hity např. od Aerosmith, Imagine Dragons, Pink, James Bay, Chinaski nebo i songy z filmů.

140E21C3-5586-4289-B358-1BE220289D7C-EC7

Maturitní plesy

Na maturitní plesy se vydáváme v našem největším seskupení 6 muzikantů. Kytara, basa, bicí, klávěsy a dva zpěvy a  široký repertoár, kde si každý najde to svoje.

Ukázka repertoáru:

Ironic

My Life Would Suck Without You

So What

Dance Monkey

Angels

Lemon Tree

Schody z nebe

Modrá

Svaz českých bohémů

Jsem optimista

Shallow

I'll Be There For You

Teenage Dirtbag

DSC_7234.jpg
 

Městské slavnosti

Městským slavnostem a podobným akcím se dokážeme přizpůsobit jakýmkoliv složením - DUO, TRIO, HALF-TIME i celá KAPELA.

_DSC8290.jpg

Eventy na míru

Hraní na lodi, na poli, na náměstí, v obchodních domech,.. zvládneme vše.

1537E807-A0EF-4CA2-A549-29C1C052A04D-C59